Ndihmo | Animal Rescue Albania
Njihu me rastet tona me te fundit

ELBASAN

Kelyshin e vogel e kane lidhur me spango dhe si pasoje i eshte krijuar plage qe duhet mjekuar.
A ofrohet dikush per strehim te perkohshem?
Ne klinike rrezikon te semuret keshtu qe duhet patjeter nje strehim provizor.

Kontakt 0698721021

TIRANE

Per keta qen kujdeset e vetme nje zonje.
Sic mund te shihet edhe nga fotot jane me dhjetra qen, te cilet kane nevoje per ushqim cdo dite, trajtim antiparazitaret dhe sterilizim.

Eshte shume urgjente sterilizimi tyre pasi jane ciftuar.
Vetem duke u sterilizuar bejme te mundur qe te ndalim zinxhirin plot vuajtje te kelysheve te destinuar per te vdekur nga uria dhe makinat.

Se bashku duhet ta ndalim kete zinxhir dhimbje.

Nese mund te ndihmoni per ushqimin dhe sterilizimet e tyre kontaktoni +355 68 551 6750

TIRANE

Yjet e vogla!
Jane kater nder dhjete kotelet e braktisura diten e djeshme.

Per to po kujdeset Bora, duken kaq te qeta.
Ato nuk e dine qe diku eshte ende mami tyre e deshperuar qe i kerkon.

Me siguri e kane harruar tmerrin qe kane kaluar dje ne shi dhe ne te ftohte.

Ato jane shume mire!

Kane akoma nevoje per kohe derisa te jene gati per t'u adoptuar.

Deri athere ne kemi shume nevoje per ju, kemi nevoje per qumesht formule dhe peceta higjenike per kotele.

U kemi premtuar se do te levizim cdo gure derisa te gjejme tre mami macet prej te cilave jane shkulur kotelet dhe t'i sterilizojme, edhe per kete proces do kemi nevoje per gjithe mbeshtetjen tuaj.

Na ndihmoni duke dhuruar vleren e nje kafeje per keto engjej;

Nëse e ndjeni të na ndihmoni mund ta bëni duke kontribuar:
Paypal:donationsarsa@gmail.com

Nr i llogarise : Raiffeisen Bank, Animal Rescue Albania, ARSA
IBAN Lek : AL96202110370000000001288664 ALL
IBAN EUR :
AL 81202110370000000011288664 EUR
Swift : SGSBALTX
Kutia e donacioneve pranë Klinikës veterinare O&B VET CLINIC në bllok përballë lokalit Çadra.

TIRANE

❤️Pinxho❤️ ka nevoje per nje familje.
Sot i beme cunit krehje, antiparazite per here te dyte (edhe pse ishte shume i paster)😊.
Kete te shkretin e kane braktisur. Kemba i edhte sheruar 👏🏼. U be 4 jave qe kujdesemi, por kur te filloje levizja do e kemi te pamundur ta mbikeqyrim se do jemi ne pune. Nuk e duan te gjithe + mund ta perplasin makinat, sic kishin bere para se te vinte ne lagje.
Pinxho dashuria ka karakter shume te mire.
🤩 - ushqehet me kokrra,
🤩- ka marre antiparazitet e brendshem dhe te jashtem.
🤩 - i pershtashtem per oborr por dhe apartament se nuk rritet shume.
🤩 - luan dhe eshte shume i dashur me qente e tjere.
🤩 - i do dhe macet, se ne kemi ne lagje.
🤩- ka filluar te mesoje komanda, njeh emrin e tij.
🔻nese adoptohet duhet te kastrohet.
✅ Vaksinat e para do ia bejme ne.
🙏🏼🙏🏼🙏🏼 sa me shume share.

Kontakt +355672003470.

© 2020 Animal Rescue Albania.

Zhvilluar nga pixelsbyab

  • ARSA Facebook
  • ARSA Instagram